Cybernity 2024

Přednášející


Petr Krátký
Vedoucí odboru ICT, Architekt kybernetické bezpečnosti, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Petr Krátký

Petr Krátký vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni v oboru Informatika a výpočetní technika, specializované Distribuované systémy a v IT se pohybuje více než 20 let. V současné době pracuje jako Vedoucí odboru ICT ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, kdy jeho hlavním zaměřením je architektura kybernetické bezpečnosti.

Karel Hendrych
Consulting Engineer for Security, Juniper Networks

Karel Hendrych

Karel Hendrych má více než 23 let zkušeností v IT se zaměřením na bezpečnost. V současné době pracuje na pozici konzultačního inženýra pro oblast bezpečnosti ve společnosti Juniper Networks. Mezi jeho nejsilnější stránky patří síťová bezpečnost, kdy se může například pyšnit certifikací JNCIE-SEC, která mu umožňuje nasazovat, konfigurovat, spravovat a řešit problémy s bezpečnostními platformami na bázi operačního systému Junos.

Daniela Dangová
Systémová inženýrka, Palo Alto Networks

Daniela Dangová

Daniela Dangová je juniorní systémová inženýrka, která prošla absolventskou SE Akademií Palo Alto Networks a nyní se stará o zákazníky v commercials společně s obchodníkem Vítkem Martincem.

Marie Malá
Senior Commercial Sales Representative, SentinelOne

Marie Malá

Marie Malá má na starost komerční a SMB zákazníky v regionu Východní Evropy a CIS ve společnosti SentinelOne, kam přešla začátkem minulého roku po téměř čtyřech letech ve společnosti Palo Alto Networks. V daném segmentu je jejím cílem budovat povědomí o moderním přístupu ke kybernetické bezpečnosti a představovat zákazníkům benefity moderního EDR/XDR řešení.

Jakub Jiříček
Senior Solutions Engineer , SentinelOne

Jakub Jiříček

Jakub Jiříček má více než 15 let zkušeností v oblasti IT a kybernetické bezpečnosti. Během své kariéry zastával různé role v systémovém inženýrství, podpoře prodeje a poradenství a účastnil se mnoha projektů souvisejících s bezpečností v podnikových a vládních organizacích. V minulosti pracoval pro společnosti Symantec a Palo Alto Networks. V současnosti pracuje jako hlavní inženýr řešení ve společnosti Sentinel One pro východní Evropu. Absolvoval studium informatiky a sítí na Českém vysokém učení technickém v Praze.

Petr Kunstát
IT Security Consultant, Thales

Petr Kunstát

Petr Kunstát pracuje ve společnosti Thales jako konzultant v oblasti IT bezpečnosti a zaměřuje se na řešení řízení přístupu a ochrany citlivých dat. Mimo jiné má zkušenosti s řízením IT týmů v mezinárodních společnostech. Během své kariéry se podílel například na řízení a automatizaci IT procesů souvisejících s vývojem, testováním a nasazováním softwaru v globálních společnostech.

Radim Pospíšil
Senior Security Consultant, CLICO

Radim Pospíšil

Radim Pospíšil zúročuje na pozici senior security konzultanta ve společnosti CLICO své dlouholeté zkušenosti ze svých předchozích pozic endpoint security & presales konzultanta a člena SOC týmu. Má zálibu v EDR/XDR systémech, vyšetřování a analýze incidentů, průmyslové a OT bezpečnosti.

Ondřej Šrámek
Senior Security Consultant, CLICO

Ondřej Šrámek

Ondřej Šrámek pracuje jako seniorní bezpečnostní konzultant u společnosti CLICO sedmým rokem. Dříve pracoval pro mezinárodní korporace na pozicích Network Engineer a Security Engineer. Mezi jeho oblíbené činnosti patří edukace partnerů a koncových zákazníků v oblasti komplexní ochrany IT infrastruktury a její konsolidace.

Rudolf Koneček
Senior Security Consultant, CLICO

Rudolf Koneček

Rudolf Koneček je vysoce kvalifikovaný odborník v oblasti ICT se zaměřením na řízení, bezpečnost a procesy ICT. Má více než 20 let zkušeností v oblasti ICT: předprodejní činnosti, návrh, implementace a podpora řešení, řízení velkých projektů, vedení týmů. Od roku 2023 pracuje jako seniorní bezpečnostní konzultant ve společnosti CLICO.

Martin Vívodik
System Engineer Manager, CLICO

Martin Vívodik

Martin Vívodik pracuje jako manažer systémových inženýrů ve společnosti CLICO. Rád se věnuje novým technologiím v oblasti kybernetické bezpečnosti a pomáhá budovat povědomí o moderním přístupu k bezpečnosti.

Elizabeth Jane Smetana
Business Development Representative (EE), Recorded Future

Elizabeth Jane Smetana

Elizabeth Smetana pracuje v současné době na pozici Business Development Representative (pro východní Evropu) ve společnosti Recorded Future, která poskytuje řešení threat intelligence a využívá technologii strojového učení k analýze a integraci dat pro bezpečnostní týmy. Dříve pracovala jako překladatelka, tlumočnice a lektorka. V letech 2018 až 2022 působila také jako obchodní a marketingová konzultantka ve společnosti Dr.Hauschka CZ/SK a v letech 2018 až 2020 jako lektorka jazyků ve společnosti Czech Courses.

Luboš Chovan
Channel Systems Engineer, Palo Alto Networks

Luboš Chovan

Lubo Chovan má více než 15leté zkušenosti v oblasti správy a zabezpečení počítačových sítí. Ve své kariéře si prošel několika pozicemi u největších technologických hráčů na trhu, jako jsou Juniper Networks a F5 Networks v regionech Dubai, Spojené Království a Německo. Má za sebou několik úspěšných projektů pro velké organizace, poskytovatele internetových služeb a mobilní operátory. V současnosti pracuje jako technický konzultant pro střední a východní Evropu v Palo Alto Networks.

Tomáš Ščerba
Advokát, DLA Piper

Tomáš Ščerba

Tomáš Ščerba je partnerem se zaměřením na technologie, kybernetickou bezpečnost a umělou inteligenci v globální advokátní kanceláři DLA Piper. Během své téměř patnáctileté praxe poskytoval poradenství klientům v širokém spektru odvětví, včetně technologií, telekomunikací, médií, finančních služeb, energetiky a kritické infrastruktury nebo orgánů veřejné moci. Kromě advokátní praxe také přednáší na Masarykově univerzitě v Brně a dalších zahraničních institucích, je členem redakčních rad prestižních odborných časopisů a autorem řady publikací a článků zaměřených na IT právo, umělou inteligenci a kybernetickou bezpečnost.

Luděk Novák
Konzultant řízení bezpečnosti a řízení rizik IT, ISACA

Luděk Novák

Luděk Novák vystudoval v roce 1991 Vojenskou akademii v Brně, kde působil do roku 1994 jako odborný asistent se zaměřením na počítačovou bezpečnost. Do poloviny roku 1999 pracoval jako odborník na bezpečnost informací v různých pozicích na Generálním štábu Armády České republiky. Od léta 1999 uplatňuje zkušenosti s řízením informatiky v komerčním sektoru. V současnosti je vedoucím konzultantem ve společnosti ANECT a.s. se zaměřením na řízení informačních rizik, řízení bezpečnosti informací a řízení procesů ICT. Luděk má kvalifikaci vedoucího auditora pro ohodnocení souladu podle norem ISO/IEC 27001, ISO/IEC 20000 a BS 25999 a je též členem technické komise Českého normalizačního institutu TNK 20 – Informační technologie.

Vladimír Mlynárčik
Country Manager, CLICO

Vladimír Mlynárčik

Vlado Mlynárčik se profesionálně věnuje problematice IT více než 25 let. Má zkušenosti z působení v regionálních firmách a více než dekádu působil také na manažerských funkcích nadnárodních společností IBM a Cisco. Od roku 2018 vede pobočky distributora s přidanou hodnotou CLICO v České republice a na Slovensku.

Pořadatel

Exponet s.r.o.

Již od roku 2000 se věnujeme event managementu, za sebou máme stovky realizovaných akcí a pěknou řádku spokojených klientů. Stejně dlouho pořádáme odborné IT konference, které si kladou za cíl seznamovat účastníky s novinkami v oboru, případovými studiemi i nabídkou produktů společností.